X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

На какие цели в первую очередь необходимо направить средства от внешних финансовых заимствований?

На стабилизацию финансовой системы страны

На обеспечение социальных стандартов

На модернизацию и инновационное развитие

Проекти Прес-служба Фото/відео

Опитування:

На какие цели в первую очередь необходимо направить средства от внешних финансовых заимствований?

Понеділок, 6 лютого 2012 18:01
25.08.2009

«Без попередньої оцінки українських експертів народне обговорення нової Конституції – гола передвиборна пропаганда», - Володимир Семиноженко

«Без попередньої оцінки українських експертів народне обговорення нової Конституції – гола передвиборна пропаганда», - Володимир Семиноженко «Спочатку людей втомили розповідями про те, що всі біди в Україні від поганої Конституції, а тепер як передвиборну фішку підкидають їм проект нової Конституції. Влада знову нав'язує виборцям політику, щоб відвернути від щоденних економічних проблем», - заявив лідер «Громадянського руху «Нова Україна», голова партії «Нова політика» Володимир Семиноженко.

«Якби автори проекту Конституції дійсно цікавилися думкою української громадськості, то вони б спочатку попросили вітчизняних провідних експертів і суспільні об'єднання дати свою оцінку, і вже після внесення їх зауважень і пропозицій, виносили б на обговорення народу. А так це буде демонстрація всенародного «одобрямс», який секретаріат президента організовує в кращих традиціях радянської пропаганди», - впевнений Семиноженко. «У розвинених країнах в Конституції закладені основоположні принципи функціонування держави. У США в основі добробуту країни економічна свобода громадян, в Китаї – сильна держава, на зміцнення якої працює кожен член суспільства. А в Україні до цих пір немає єдиного розуміння розвитку економіки на довгострокову перспективу. Ось і пропонують людям замість економічної політики, поговорити про Конституцію», - підсумував лідер «Нової України».Версія для друку