X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео

Опитування:

Мир на сході України настане завдяки:

16 кв≥тн¤ 2021 14:45
УКРАЇНА - 2015: ТВОРИТИ МАЙБУТНЄ
Національна стратегія розвитку
27.07.2015

Володимир Семиноженко: Результати реформаторських зусиль МОН у науковому середовищі вже очевидні.

Проаналізувавши всі зареєстровані у ВРУ проекти закону про наукову і науково – технічну діяльність, ще раз переконався, що найбільш прийнятним є законопроект, внесений народним депутатом Сергієм Тарутою напередодні закриття поточної сесії.

Саме в ньому найкращим чином прописані всі «проблемні» моменти, які у варіанті, запропонованому МОН, викликали стільки нарікань у наукової громадськості: процедура формування та функції Нацради приведені у відповідність з юридичними нормами (та й здоровим глуздом), усунуто адміністративне домінування одного регулюючого органу - МОН у сфері управління наукою і науково-технічною діяльністю, чітко прописана роль НАНУ, розроблено оптимальні механізми комерціалізації інтелектуальної власності. Абсолютно грамотно з правової точки зору сформульовані перехідні положення, над якими працювали кращі фахівці Національної академії правових наук.

Безумовно, попереду ще велика робота над спільним консенсусним законопроектом, але головне, що якісна база для цього вже є. І не можу не відзначити, що це зовсім заслуга не МОН, мета якого поставити галочку, що воно має відношення до реформ. Всі результати реформаторських зусиль цього Міністерства у науковому середовищі вже очевидні.

Джерело: Фейсбук В.СеминоженкаВерсія для друку