X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео

Опитування:

Мир на сході України настане завдяки:

26 березн¤ 2019 10:56
Безпека України 2010
УКРАИНСКО-РОССИЙСКИЙ ФОРУМ: ОБЩЕСТВЕННЫЙ ДИАЛОГ

Громадська Конституційна Асамблея

 

 

  •        7 березня 2007 року відбувся ініційований «Українським форумом» і Громадянською конституційною асамблеєю Круглий стіл «Конституційний процес в Україні: діалог влади та суспільства», за участю представників влади, суддів Конституційного Суду України у відставці, представників провідних наукових установ і експертних центрів, лідерів непарламентських політичних партій та громадських організацій.
              Відбулася змістовна дискусія з актуальних питань оптимізації взаємодії гілок влади та вдосконалення державного управління в Україні, в ході якої виступили голова Верховної Ради України Олександр Мороз, Президент України (1991-1994 рр.) Леонід Кравчук, голова Верховної Ради України (2002-2006 рр.) Володимир Литвин, директор Інституту законодавства Верховної Ради України Олександр Копиленко, директор Інституту держави і права ім.. В.М. Корецького НАН України Юрій Шемшученко та інші. За підсумками роботи Круглого його учасники прийняли резолюцію, в якій визначено основні напрямки подальшої діяльності Громадської конституційної асамблеї.

 

  •          11 квітня 2007 року у Центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» за ініціативою «Українського форуму», Організаційного комітету Асамблеї, Громадського форуму «Об’єднаймо Україну», Народно-патріотичного об’єднання «За Україну», низки інших громадських організацій і політичних партій відбулося розширене засідання Громадської Конституційної Асамблеї «Шляхи правового розв’язання політичної кризи в Україні». У засіданні взяли участь  відомі державні, політичні, громадські діячі, лідери політичних партій, судді      Конституційного суду у відставці, провідні науковці, експерти. За підсумками засідання його учасники ухвалили Резолюцію і Меморандум про створення Громадянської платформи захисту конституційного ладу України.

 

 

Версія для друку